ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Çiçek, İl Yatırım Destek Ve Tanıtım Stratejisi Çalıştayında
Muğla Valisi Amir Çiçek, Güney Ege Kalkınma Ajansına bağlı Muğla Yatırım Destek Ofisi tarafından düzenlenen ‘Muğla İl Yatırım Destek ve Yatırım Stratejesi’ çalıştayına katıldı.
MİLAS İKİZTAŞ'TA DOLANDIRICILIK İDDİASI
Muğla Milas’a bağlı İkiztaş Mahallesi’nde pazarlamacı kılığıyla dolandırıcılık yapıldığına dair ihbar alan Milas Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, 3 dolandırıcı kıskıvrak yakaladı.
ÇETİNKAYA’YA ‘YANINIZDAYIZ’ ZİYARETLERİ
İstanbul’daki menfur terör saldırısı sonrası Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Uluslar arası Gençlik merkezi öğrenci ve personeli İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’yı ziyaret ederek ‘Yanınızdayız’ mesajı verdiler.
MİLAS’TA ÖLÜM KAVŞAĞI IŞIKLANDIRILDI
Muğla’nın Milas ilçesinde vatandaşlar arasında ölüm kavşağı diye anılan Koru Mahalle kavşağı güvenli hale getirildi
AKÇALI TEMİZ VE İÇİLEBİLİR SUYA KAVUŞTU
Sularındaki demir ve mangan nedeniyle yıllardır bulanık ve sağlıksız su kullanan Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Akçalı Mahallesi sakinleri, MUSKİ Genel Müdürlüğü’nün mahalleye yeni İçme Suyu Paket Arıtma Tesisi kurmasıyla birlikte temiz ve içilebilir suya kavuştu.
DAĞDA ÇATIŞMIŞ, BODRUM’DA ÇALIŞMIŞ
Muğla’nın Bodrum ilçesinde yol uygulaması yapan jandarma ekipleri terör örgütü PKK mensubu 1 kişiyi yakaladı. Şahsın yaklaşık 1 yıl PKK içerisinde dağda kaldığı, Bodrum'da da restoranda çalıştığı ortaya çıktı.
Aşık: “Bu Bayrak Dalgalanacak, Bu Ezanlar Susmayacak”
Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık: “Coğrafya gereği şehitler verdik, vereceğizde ama terör örgütleri bilsinler ki bu bayrak dalgalanacak, bu ezanlar susmayacak” diye konuştu.
VALİ ÇİÇEK YATAĞAN’DA EĞİTİMCİLER İLE BULUŞTU
Muğla Valisi Amir Çiçek Yatağan ilçesinde okul müdürleri, öğretmenler ve okul aile birliği temsilcileri ile Halk Eğitim Merkezi çok amaçlı salonunda düzenlenen istişare programında bir araya geldi.
BODRUM BELEDİYESİ ZABITA ÇALIŞTAYI
Bodrum Belediyesi Zabıta Çalıştayı, Konacık’takiHerodot Kültür Merkezi'nde başladı.
VALİ ÇİÇEK'DEN ÇOCUKLARAZİYARET
Muğla Valisi Amir Çiçek Bir dizi program için geldiği Kavaklıdere ilçesinde bulunan çocuk evini ziyaret etti.
VALİ ÇİÇEK ENGELLİLERLE BULUŞTU
Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek Hanımefendi Türkiye Diyanet Vakfı Muğla Şubesi’nin Menteşe ilçesindeki engelli vatandaşlarımıza verdiği yemekte engellilerle bir araya geldi.
VALİ'DEN KAVAKLIDERE ZİYARETİ
Vali Çiçek Kavaklıdere’de Muhtarlarla ve Vatandaşlarla bir araya geldi
MECLİSTE PKK TARTIŞMASI
Recep Akdağ, “Buraya çıkıp demokrasiden, demokratik siyasetten, barıştan bahsedenler, kendilerini aptal yerine koyan, aptal rolünü oynayan Avrupalı politikacıları kandırabilirler. Onları kandırdıklarını sananlar, ne bizi ne de aziz Türk milletini kandırabilirler” dedi.
BODRUM'DAKİ GAZİLER POLİSLERE KARANFİL DAĞITTI
İstanbul’da yaşanan terör saldırısının ardından Bodrum’daki gaziler polislere karanfil dağıtıp, şehitler için saygı duruşunda bulundular.