ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
VALİ'DEN YANGIN'DA YARALANANLARA ZİYARET
Muğla Valisi Amir Çiçek, Yatağan Sanayisinde yaralanan 8 çalışanı hastanede ziyaret etti.
YAŞAMA DATÇA'DA BAĞLAN
Muğla’nın Datça ilçesinde görev yapan öğretmenler Aysar Demir, Şebnem Coruk ve Sezai Yılmaz tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan “Yaşama Datça’da Bağlan” projesi il geneline yayılıyor.
AK Parti’li Öztürk; “O girilmeyen mağaralara şimdi giriliyor
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız” diyerek teröre olan tepkisini dile getirdi.
YANGIN BÜYÜMESİN DİYE MÜDAHALE SÜRÜYOR
Yatağan sanayisinde çıkan yangına çok sayıda itfaiye aracı müdahale ediyor
FIRTINA ÜRETİCİYİ VURDU
Muğla'nın Seydikemer ilçesinde saatteki hızı 55 kilometreye ulaşan fırtına, domates seralarını yırttı. Fırtınadan dolayı bazı seralarda büyük zarara neden oldu.
MİLAS'TA ÖZEL BİREYLERDEN RESİM SERGİSİ
Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 13 engelli bireye yönelik başlatılan “Gülümse Çekiyorum” projesi kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.
SOSYAL MEDYADA PROPAGANDA YAPINCA..
Muğla Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Menteşe, Ula ve Milas ilçelerinde aralarında Milas HDP eşbaşkanının da bulunduğu 7 kişiyi gözaltına aldı.
GENÇ SÜRÜCÜ YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR
Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 13 engelli bireye yönelik başlatılan “Gülümse Çekiyorum” projesi kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.
BAKIR KABLO İÇİN ÖLDÜ
Muğla’nın Menteşe ilçesi Gülağzı Mahallesindeki ormanlık alanda enerji nakil hattı direğindeki bakır kabloları almak için direğe çıkan Ahmet B. isimli şahıs direkten düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
MUĞLA SAĞLIKSEN'DEN MURAT BOZ'A TEPKİ
Murat Boz'un yeni film çekimlerinde ambulans çalışanlarını fantezi obje olarak kullanmasi tepki topluyor.
'IPANEMA' MARMARİS'TE
Marmaris Yat Limanı’nda bulunan bir marinanın iskelesinde demirli kırmızı renkli ve spor otomobil görünümlü 'Ipanema' adlı yat görenlerin büyük ilgisini çekti. Yatın Katar Thani kraliyet ailesi mensubu bir şeyhe ait olduğu ileri sürüldü.
MUHTAR VE AVCILARA TEŞEKKÜR BELGESİ
Muğla Valisi Amir Çiçek, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast için Marmaris’e gelen darbeci askerlerin yakalanmasında yardımcı olan 6 muhtar ile 2 avcı ile Marmaris Kaymakamı ve Muğla vali Yardımcısına teşekkür belgesi verildi.
FTSO'NUN PROJESİNE GEKA DESTEĞİ
FTSO'nun Fethiye-Seydikemer Organize Sanayi Bölgesi Fizibilite Etüdü projesi GEKA'dan hibe desteği aldı.
ALMANYA’DAN SAYGI ANITI’NI GÖRMEK İÇİN GELDİLER
Ermeni terör örgütü Asala’nın katlettiği 38 şehit Türk Diplomat anısına Fethiye Belediyesi tarafından yaptırılan Saygı Anıtı’na, 16. Dönem Almaya Parlamentosu Milletvekili ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Üyesi Prof. Dr. Hakkı Keskin, Hamburg ve Çevresi Türk Toplumu Başkan Yardımcısı Demir Ali Kurtuldu ve Mehmet Saltık ziyaret gerçekleştirdi.