ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
ORTACA BELEDİYESPOR: 1 DEMİRTEN YEŞİLKÖYSPOR: 1
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 10. grup karşılaşmasında Ortaca Belediyespor, kendi sahasında Denizli ekibi Demirten Yeşilköyspor ile 1-1 berabere kaldı.
GARNİZON KOMUTANINA TAZİYE ZİYARETİ
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, geçtiğimiz gün hainler tarafından Kayseri’de askerlerimizin çarşı iznine çıktığı sırada gerçekleşen terör saldırısı sonrası Fethiye Garnizon Komutanı Yarbay Cem Öztürk ile askeri personele taziye ziyaretinde bulundu. Başkan Saatcı, şehit olan 14 askerimiz için 14 karanfili Yarbay Öztürk’e takdim etti.Ziyarette şehitlerimiz için dualar edildi.
“MÜCADELE KARARLILIKLA SÜRDÜKÇE…”
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Milas’ta partili gençlerle buluşmasında terör olaylarına ilişkin değerlendirmede bulundu. Öztürk, “9 bin terörist öldürüldü. Dağa çıkışlar, 40 yıldan bu yana en az sayıya ulaştı. Devlet mücadelesini kararlılıkla sürdürdükçe onlar da bir takım intikam eylemleri yapmaya çalışıyor. Ama biz millet olarak korkmuyoruz!” diye konuştu.
Terör Ne İster Ülkede Kaos, Ülkede Panik, Ülkede Huzursuzluk
MuğlaTürk İmtiyaz sahibi Serap Ülkü Özdemir 19.Aralık 2016 tarihinde ülkenin son hali ile ilgili basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında Terör ile ilgili konuşan Özdemir "Terör ne ister ülkede kaos, ülkede panik, ülkede huzursuzluk adamların amacı bu dış dünyaya bizleri korkmuş, hayat durmuş bir ülke olarak göstermek.." şeklinde konuştu.
HASAN ÖZYER TBMM'DE KONUŞTU
Ak Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer TBMM Bütçe konuşmalarında söz aldı
CHP’Lİ DEMİR YANGIN YERİNDE
14 Aralık 2016 tarihinde Muğla’nın Yatağan İlçesinde Aydın-Muğla karayolu kenarında yer alan Küçük sanayi sitesinde madeni yağ ve iş makineleri yedek parçası satan iş yerinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Ger, Lıghthouse Ve Nakhal Şirketler Grubu Fuardaydı
Fethiye merkezli kurularak faaliyete başlayan Mühendislik ve Danışmanlık Şirketi GER, Türkiye’de bir ilk olan “Gayrimenkul Ekspertiz Raporlama Hizmetlerini” tanıtmak amacı ile 8-11 Aralık 2016 tarihinde İzmir’de düzenlenen Uluslar Arası Turizm Fuarında yer aldı.
BAŞKANLARDAN “BÜYÜKŞEHİR YASASI’NA” İSYAN!
Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü tarafından Kalkınma Bakanlığı’nın destekleriyle ‘Yerel yönetimlerde yeni yasal düzenlemeler ışığı altında hizmet sunum yöntem araştırması’ paneli Ankara’daki TODAİE binasında gerçekleşti.
Acun Ilıcalı açıkladı!
Acun Ilıcalı, Hüya Avşar'ın 'Yetenek Sizsiniz' yarışması ile önümüzdeki yıl ekranlarda olacağını açıkladı.
MİLLİ PİYANGO ÇALAN ZANLI YAKALANDI
Muğla’nın Bodrum ilçesinde yılbaşı bileti satıcısının tezgahından 8 bin 500 liralık bilet çalan zanlı yakalandı. Adliyeye getirilen zanlı, dizi çekimi nedeniyle protokol kapısından adliyeye alındı.
BU KADAR OLUR !
Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde, bir inşaatın temel çalışmaları nedeniyle yan duvarı çöken iki katlı binada hasar oluştu.
NEJAT İŞLER SPORCULARINA MORAL VERDİ
Muğla Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Ortakent Yahşi Gençlikspor, Gümüşlük Gençliksporu 1-0 yendi. Gümüşlük Gençlikspor’un Başkanı ünlü oyuncu Nejat İşler mağlubiyetin ardından sporcularına moral verdi.
11,5 MİLYON KİŞİYE MÜJDE
Türkiye ticaretinde beyaz bir sayfa açmayı hedefleyen sicil affı ile 11.5 milyon kişi ile 2.3 milyon şirket kara listeden çıkacak. Bunun için kişilerin ve şirketlerin 6 ay içinde borçlarını ödemesi veya yeniden yapılandırması gerekiyor.
BALON BALIĞI BALIKÇILARI BIKTIRDI
Son yıllarda Ege sularında hızla çoğalan balon balığı, balıkçıların kabusu haline geldi. Yakın zamana kadar misinaları kestiği için nadiren oltaya takılan zehirli balık, oltalara üçer-beşer takılmaya başladı.