ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
BAŞSAVCI TOSUN'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Anadolu Başsavcısı Tosun'dan Seydikemer'e 330 bilgisayar
ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ'NDEN ADALET BAKANI'NA ZİYARET
Anadolu Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Sinan Burhan ve Yönetim Kurulu üyeleri Adalet Bakanı Bozdağ'ı Ziyaret etti.
MUĞLA VE FETHİYE ARASINDA TEMİZLİK POLEMİĞİ
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Büyükşehir Belediyesi bize hiç sormadan sanki biz orayı temizlemekten acizmişiz gibi gitti orayı temizledi. Bizim asıl amacımız orası temizlikten sonra kullanan arkadaşlara ‘bir daha kirletmeyin’ mesajı vermekti” diye konuştu.
JAPONLAR MUĞLA'YA GELİYOR
. Bölgedeki iklim dolayısıyla yağ oranı yüksek ve aroması çok lezzetli olan sarı susama Japonlar talip oldu.
AKPARTİ'DEN KÜLTÜR SANAT ŞENLİĞİ ELEŞTİRİSİ
AK Parti Muğla Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili ve Menteşe Belediye Meclis Üyesi Av. Gültekin Akça,Menteşe Belediyesi’nce ikincisi düzenlenen Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği’neyönelik eleştiri ve önerilerde bulundu
MAHALLELİ BÖYLE TEPKİ GÖSTERDİ
MENTEŞE-YATAĞAN KARAYOLUNDA MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA BİR ÖĞRENCİ AĞIR YARALANIRKEN, KAZA SONRASI AKÇAOVA MAHALLESİ SAKİNLERİ KARAYOLUNU TRAFİĞE KAPATTI.
HAYVAN HAKLARI GÜNÜ KUTLANIYOR
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Muğla ve ilçelerinde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
CARETTA'NIN İMDADINA AKUT YETİŞTİ
Muğla'nın Bodrum ilçesinde deniz üstünde hareketsiz duran Caretta Caretta cinsi kaplumbağanın imdadına Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekipleri yetişti.
10 TON KABLOYU ELLERİNİ SALLAYARAK GÖTÜRMÜŞLER
Yakalanan şüphelilerin Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi inşaatından 10 ton bakır kablo çaldıkları ortaya çıktı.
25 METRELİK UÇURUMDAN DENİZE UÇTU
Muğla’da Akyaka’dan Akbük sahiline seyir halinde olan sürücü sabah saatlerinde 25 metrelik uçurumdan denize uçtu. Sürücü Gökhan Kutlu hayatını kaybetti.
İŞKUR İÇİN REKOR BAŞVURU
Muğla’nın Fethiye İlçesinde okullarda geçiçi hizmetli işi için 667 kişi başvuru yapıldı.
ORTACA'DA FETÖ OPERASYONU
MUĞLA’NIN ORTACA İLÇESİNDE FETÖ/PDY OPERASYONLARI KAPSAMINDA ARAMA YAPILAN BİR DEPODA, ÖRGÜTE AİT ÇOK SAYIDA DOKÜMAN VE “ONE MİNUTE” YAZILI İÇ ÇAMAŞIRLAR ELE GEÇİRİLDİ.
MİLLİ İRADE SAVUNUCULARINA PLAKET
15 Temmuz sürecinde Muğla’da darbecileri karşı dik duruş sergileyen ve milli iradeyi savunan Vali, Büyükşehir Belediye Başkanı, İl Jandarma Komutanı, Cumhuriyet Başsavcısı, İl Emniyet Müdürü ve Marmaris İlçe Emniyet Müdürü’ne Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından teşekkür ve şükran plaketi verildi.
SİBİRYA GÜZELİ BİRİNCİ SEÇİLDİ
Bodrum da düzenlenen 'Princess Of The Globe 2016' güzellik yarışmasını Sibirya güzeli Luliia Vagonova kazandı. 26 yaşında 1.74 boyundaki Sibirya güzelinin tacını taktı.