ALİSHA COWİE; "TÜRKİYE’YE TEKRAR GELECEĞİM"

Alisha Cowie; "Türkiye’ye Tekrar Geleceğim"

21 Mayıs 2019 Salı 15:05 < TURİZM
İngiltere'de 2018 yılında  Newcastle'ı temsilen İngiltere güzellik kraliçesi birinci seçilen ve halen tacı elinde bulunduran 19 yaşındaki Alisha Cowie   YDA Dalaman Havalimanı'nın tanıtım yüzü oldu. Alisha Cowie: “Türkiye gerçekten bir cennet. Hayran kaldım. Tekrar geleceğim.”
 
İngiltere'de 2018 yılında  Newcastle'ı temsilen İngiltere güzellik kraliçesi birinci seçilen ve halen tacı elinde bulunduran 19 yaşındaki Alisha Cowie, “Türkiye gerçekten bir cennet. Hayran kaldım. Tekrar geleceğim” dedi.
Güzellik Kraliçesi düzenlenen tanıtım organizasyonu kapsamında 4 gün boyunca Muğla’nın önemli turizm merkezlerinde çeşitli aktivitelere katıldı.

Dalyan'da tekne turu yapan Cowia, 2 bin 500 yılık kral mezarlarında fotoğraf çektirdi, Sultaniye Kaplıcalarında çamur banyosu yaptı ve İztuzu Plajı'nda tedavileri tamamlanan caretta carettaları denize bıraktı.
İngiltere güzellik Kraliçesi Cowie, Göcek’te düzenlenen tekne turu ile 12 Ada’yı gezdi ve teknede yoga yaptı.
Fethiye'de yamaç paraşütü, Köyceğiz'de Jeep safari, Akyaka'da Azmak Nehri turu yapan Cowie, son olarak Marmaris Kız Kumu plajında Deniz üzerinde yürüyüş gerçekleştirdi.
 

İngiltere Güzellik Kraliçesi Alisha’nın Muğla-Dalaman bölgesi tanıtım organizasyonunu tamamlamasının ardından YDA Dalaman Havalimanı'ndan İngiltere'ye hareket etti.

Güzellik Kraliçesi Cowie şunları söyledi; "Türkiye gerçekten bir cennet hayran kaldım tekrar geleceğim. YDA Dalaman Havalimanı'na  bu organizasyonu sağladığı için çok teşekkür ederim. Gideceğim tüm ülkelerde, bütün etkinliklerde,  tüm platformlarda gördüğüm güzellikleri ve Türk halkının ne kadar misafirperver olduğunu anlatacağım. Türkiye’nin güvenli bir ülke olduğunu ve Türk halkından gördüğüm konukseverliği ifade etmek istiyorum."
YDA Dalaman Havalimanı Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Güvenç verdiği röportaj da şunları söyledi: "Muğla- Dalaman’da 2018 İngiltere Güzellik Kraliçesi Alisha'yı ağırlıyoruz. Bu ağırlamanın bir parçası olarak bölgemizin doğal güzelliklerini en iyi yansıtan Dalyan Deltası'nın yüksekten manzarasını içeren tepenin üzerinden çekimler yapıldı. 2000 yıllık bir tarihi birikimi ve doğal güzellikleri yansıtıyor. Bölgemiz Türkiye'mizin en güzel yerlerinden birisi. Güzellik kraliçesi bu güzelliklere ve yöremize hayran kaldı. Demek ki Türkiye'mizin daha buna benzer gizli kalmış birçok güzelliklerinin tanıtımına ihtiyacı var. Tahmin ediyorum güzellik kraliçesinin dünyanın en güzel yerinde yapmış olduğu yapmış olduğu bu röportaj, vermiş olduğu fotoğraflar İngiltere'de gerçekten derin etki yaratacak. Bu anlamda dünyanın en güzel yerinde İngiltere'nin en güzel kızını ağırlamış oluyoruz. Güzellikler birbirini çekiyor. Bölgemizin güzelliklerini tanıtmak için daha çok çaba sarfetmeliyiz. Kraliçe Bir daha geleceğini söyledi etkili ve kalıcı bir tanıtım olacak."
 
203 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR