ALİ KINIK SEVENLERİNİ COŞTURDU

Ali Kınık Sevenlerini Coşturdu

15 Haziran 2019 Cumartesi 17:55 < GÜNDEM
Ortaca Tarım, Çevre ve Turizm Festivali kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Ali Kınık yaklaşık 2 saat sahne alarak hayranlarını coşturdu. Konser öncesi Muğla Türk mikrofonlarına konuşan ünlü sanatçı, "yakın zamanda iki albüm ile birlikte müzik marketlerde tekrar yer alacağız" dedi.

Bu yıl 24.'sü gerçekleşen Ortaca Tarım, Çevre ve Turizm Festivalinde son olarak Türk müziğinin sevilen sanatçılarından Ali Kınık sahne aldı. Ortaca Meydanında gerçekleşen konsere vatandaşlar tarafından yoğun bir katılım gerçekleşirken, konsere Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP'li Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, MHP Ortaca İlçe Başkanı Kaan Çakır, Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Emre Tekcan'da katıldı. Ünlü sanatçı yaklaşık sahnede iki saat kalırken, "Ali Ayşe'yi Seviyor, Nerdesin Reis, Koca Reis,Kurtlar Sofrası, Bildiğin Gibi Değil ve Hapis'de Yatarım" gibi şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Konserin ardından Muğla Türk mikrofonlarına kısa bir değerlendirmede bulunan ünlü sanatçı Ali Kınık, "Bu aralar ülkemizin değişik yerlerinde ve yurt dışında konserlerimiz yoğun bir şekilde devam ediyor. Ortaca'da çok güzel bir konserimizi gerçekleştirdik. Benim konserlerim dinleyici sanatçı olayının dışında, ağbi kardeş seviyesinde sürüyor.Konserlerimde bizden sonra gelecek olan ülkemiz ve milletimiz sevdalıları olan gençlerimizi görmekten dolayı çok mutlu oluyorum" dedi.
367 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR