AKPARTİ'DE ŞENLİK BAŞLADI

Ak Parti'de kongre sürecine girerken, yine sosyal medya da hareketlilik başladı.

11 Temmuz 2017 Salı 12:49 < SİYASET
Ak Parti'de kongre sürecine girildikçe, sosyal medyada hareketlenmeler başladı. Geçen dönem milletvekili adayı olan Elvan Göçer'in eşi Yılmaz Göçer sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Muğla'da bazı kişilerin 15 Temmuz'u kullanarak ön plana çıkmaya çalıştığını belirtti. Bu paylaşımın altındaki yorumlarda ise, tartışma başlattı. 

Tartışmanın bir bölümünde ise Yüksel Özden'e geldi. Hakan Kılıç isimli şahıs, Yüksel Özden'i Fetö'cü olduğunu iddia ederek ''15 Temmuz'da Yüksel Özden'in nerede olduğunu'' sordu. Cevap ise kinayeli olarak Eski İl Başkanı İhsan Küreci'den geldi. Küreci ''Hasan Özyer ile beraber, tankların önüne yatıyordu'' dedi.

Eski milletvekili Yüksel Özden ve Mevcut milletvekili Hasan Özyer'i kinayeli şekilde hedef alan İhsan Küreci daha sonra, paylaşımında düzeltmeye giderek ''Hasan Özyer tankların önüne yatıyordu'' diye değiştirdi. 

Ak Parti'de kongre süreci yaklaştıkça, iç çekişmelerin sosyal medya üzerinde dillendirilerek artması bekleniyor. Ayrıca yine iddialara göre, her kongre süreci öncesinde yaşandığı gibi birçok kişi hakkında genel merkeze dosyalar gönderiliyor. 

3272 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
CHP'nin Fethiye Belediyesi Başkan Adayı Kim Olmalı?