AK PARTİLİ BAŞKANLAR ÇIKACAK SONUÇDAN EMİN

Ak Partili Başkanlar Çıkacak Sonuçdan Emin

21 Haziran 2019 Cuma 17:45 < SAĞLIK
AK Partinin Muğla’daki ilçe belediye başkanları Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım’ı desteklemek için İstanbul’u mesken tuttular.

İstanbul’da yaşayan Muğlalılar’ı ziyaret ederek Binali Yıldırım’a destek isteyen AK Partili başkanlar, “İstanbul halkı neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Onun için Pazar günü sandıklardan Binali Yıldırım beyin isminin çıkacağından eminiz” dediler.


23 Haziran Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerine sayılı saatler kala, Muğla’nın AK Partili ilçe belediye başkanları İstanbul’da çalışmalarını arttırdı. AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan öncülüğünde, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan,Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya,Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş ve Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Tokgöz hep beraber İstanbul’da yaşayan Muğlalı vatandaşları ziyaret ederek Binali Yıldırım için destek istiyorlar. İstanbul’da oldukça yoğun bir çalışma sergileyen başkanlar Pazar günü sandıklardan Binali Yıldırım isminin çıkacağından eminler.“HEMŞERİLERİMİZİ ZİYARET EDİYORUZ”

3 gündür İstanbul’da çalışmalar yaptıklarını dile getiren Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir,”Bizde geride bıraktığımız üç günlük süreçte Kavaklıderelileri  ziyaret etmek için İstanbul’dayız.Gördüğümüz kadarıyla iyi bir atmosfer var.Halkımız 31 mart seçimlerine göre yapılan yanlışı ve olabilecekleri gözünde canlandırmış.İnşallah 23 haziran akşamı  Binali Yıldırım beyin Büyükşehir Belediye Başkanlığı taçlanarak , İstanbul’da devam eden son 25 yıllık hizmet aşkının,hizmet silsilesinin devam edeceğini düşünüyorum.İşte sayın vekilimizle yurtdışından gelen kanallar röportaj yapıyorlar.sordukları tek soru var.Binali bey kaybederse ne olacak.Zannediyorlar ki Binali bey İstanbul seçimini kaybederse Türkiye’de bir zafer elde edecekler. Hiç bir şey olmayacak.Olacak olanı sizin kanalınız vasıtasıyla ben söyleyeyim.5 yıl boyunca İstanbul halkı işkence çekecek ,susuzluk çekecek hizmet eksikliği yaşayacak, 5 yıl sonunda AK parti daha güçlü şekilde gelecek. Ama şu an yapmış olduğumuz çalışmalarda gördüğümüz izlenimlerde inşallah 23 haziranda AK parti teşkilatı olarak cumhurbaşkanımızın desteğiyle Binali beyin inşallah 23 haziranda kazanacağını ümit ediyorum.Bunda Muğla belediye başkanları olarak bizimde bir katkımız olacaksa ,biz bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz.Siz Muğla Türk ekibi  olarak Muğla’dan kalktınız geldiniz. Biz belediye başkanları olarak ve milletvekillerimiz  buradayız. İnşallah Muğla’da başlayan değişimin İstanbul dada olumsuz bir yönde yansımamasını temenni ediyorum.Ben özellikle şunu söylüyorum CHP belediye başkanı adaylarının yaptıkları bir şeyler vardı.” Sularda indirime gideceğiz” dediler. Ama görüyoruz işte geçen hafta Muğla büyükşehir belediyesinde vatandaşlara indirim diye lansa edilen indirimlere karşılım yüzde 120 lere varan zamlar yapıldı.Yani Muğla halkına işkence ediliyor.İnşallah bu sıkıntıyı İstanbul yaşamaz.Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 
“BU SEÇİM İSTANBUL SEÇİMİ OLMAKTAN ÇIKTI”

Pazar günü yapılacak olan seçimin artık tüm Türkiye’yi ilgilendirdiğini söyleyen Seydikeer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “İstanbul seçimleri artık İstanbul seçimi olmaktan çıktı.Herkes bu seçimi Türkiye seçimi olarak görüyor.Ama bu İstanbul’da bir belediye başkanlığı seçimi.Ülke olarak buna herkes çok önem veriyor.Bu zamana kadar AK parti burada büyük emekler verdi.Cumhurbaşkanımızın büyükşehir belediye başkanlığından bugüne kadar artık İstanbuluİstanbul yaptı.O günlerin gitmemesi için tekrar AK partinin iktidara gelmesi lazım.Cumhur ittifakının iktidara gelmesi lazım.Görüyoruz ki vatandaşlarımız iyi ama burada sonucu geçen seçim sandığa gitmeyen vatandaşlar belirleyecek.İnşallah çok daha güzel olacak.İstanbul kazanacak Türkiye kazanacak diyorum. Ben bu seçimin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.
 
 
“İSTANBUL HALKI 25 YIL GERİYE DÖNMEK İSTEMİYOR”

AK Parti Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ise , “İstanbul’un yüzü sayın Binali Yıldırım bey ile gülecek ve sandıkla açıldığında sandıklardan Binali Yıldırım çıkacaktır. Çünkü 25 yıldır İstanbul’un her karış toprağında AK Partinin izi var. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan döneminden bu yana İstanbul da vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçları giderildi. Denizin altından ve üstünden iki kıta birbirine bağlandı. Her türlü ulaşım problemleri giderilmeye çalışıldı.  Geçmişten bugüne olduğu gibi İstanbul için en güzel projeleri hazırlayacak isim Binali Yıldırım’dır” dedi.

“SANDIKLARDAN BİNALİ BEYİN İSMİ ÇIKACAKTIR”

Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya da , “İstanbul’daki çalışmalarımızdan gördüğümüz kadarıyla İstanbul halkı kararını vermiş durumda. Biz AK Parti olarak İstanbul’da seçimi kazanacağımızdan eminiz.  Artık İstanbullular 25 yıl geriye dönmek istemiyor. Bundan dolayı İstanbullular sandık başında sağ duyulu kararı vereceklerdir” diye konuştu.

“PAZAR AKŞAMI İSTANBUL  BİNALİ YILDIRIM İLE HALKI COŞACAK”
 
İstanbul halkının bu seçimlerde oldukça sağ duyulu ve bilgili olarak sandık başına gideceğini syleyen Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, “ Muğla ekibi olarak ilimizdeki 6 ilçe belediye başkanı ve milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan hanımefendi ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Binali Yıldırım beye destek vermek üzere buradayız. İnşallah 23 Haziran günü akşam sat 19.00 veya 20.00 gibi  Binali Yıldırım’ın isminin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak açıklanacağından eminiz. Çünkü biz burada sokaklarda ve caddelerde halkımızla konuştuğumuzda çıkan sonucun bu yönde olduğunu görüyoruz” ifadelerini kullandı.
 
“HALKIMIZIN TEVECCÜHÜNE GÜVENİYORUZ”

İstanbul da Pazar günü oy kullanacak olan vatandaşlarımızın teveccühüne inanıyor ve güveniyoruz diyen Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Tokgöz, “İstanbul da programlarımız devam ediyor. Halkımızın  teveccühü oldukça fazla. Biz 48 yıl sonra Yatağan’da bir belediyeyi değiştirdik. Bunun coşkusunu ve heyecanını yaşadık. İnşallah İstanbul da yine bizimle devam eder ve 48 yıl daha beraber yürürüz. Binali Yıldırım beyin tecrübesi ve halkımızın teveccühü ile İstanbul daha da güzel bir hal alacaktır. İstanbul da daha çok yapılacak iş var ve bu işleri de işin ehli bir isim çözecektir. Çünkü tecrübe ve birikim çok önemlidir”  şeklinde konuştu.
 
“BİNALİ BEY HİZMETİN EHLİ BİR İNSAN”


Yaklaşık bir haftadır İstanbul da seçim programlarına katılan AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ise, “Geçtiğimiz 31 Mart tarihinde yapılan seçimlerde Cumhur İttifakının Muğla’daki belediye sayısı yedidir. Yani Muğla’daki ilçelerin yarıdan fazlasını halkımızın teveccühü ile kazandık. Darısı inşallah Pazar günü İstanbula. Biz İstanbul halkının sağduyusuna ve güvenine inanıyoruz. İstanbul normalde bizim seçim bölgemiz değil. Fakat aramızda öyle büyük bir gönül bağı var ki, bizleri coşkuyla ve sevinçle ağırlıyorlar. Çünkü bizim vatandaşımız feraset sahiplidir. Bu vatandaş her şeyin çok iyi farkında. Allah’ın izni ile işi usta bir isime işin ehline verecekler. Herkes 25 sene önceki İstanbul’u ve İstanbul halkının nasıl bir yaşam içerisinde olduğunu çok iyi hatırlıyor. Nereden nereye geldiğimizi vatandaşımız çok iyi biliyor. Hiç kimse o günlere geri dönmek istemiyor ve Pazar günü de aynı şekilde yola devam kararı alacaklardır” dedi.
 
 
 
 
715 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR