AK PARTİ İFTAR GELENEĞİ DEVAM ETTİ

AK PARTİ İFTAR GELENEĞİ DEVAM ETTİ

26 Mayıs 2019 Pazar 17:32 < GÜNDEM
AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından Muğla Atatürk Stadyumu'nda iftar verildi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programına Ak Partililer yoğun ilgi gösterdi. 
 
Programa, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Belediye Başkanları, İlçe başkanları, geçmiş dönem milletvekilleri ve çok sayıda partili katıldı.  

Çok sayıda partili ve vatandaş katıldığı  İftar öncesinde ilahi okundu.  İL teşkilatı tarafından her yıl düzenlenen iftar yemeğinde katılımcılara yönelik bir konuşma yapan Muğla Milletvekili  Yelda Erol Gökcan "Ak Parti olarak Muğla'da geleneksel hale getirdiğimiz bir iftar programında sizlerleyiz. Bu programı organize eden Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır rabbim birliğimizi daim eylesin. katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum" dedi.  Programda konuşan Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, birlik ve beraberliğin önemine değinerek iftar sofralarını paylaşan vatandaşlara teşekkür etti.  Mete, " Bu programa katılan herkese teşekkür ediyorum" dedi. 
 
191 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR