AK PARTİ GENEL BŞK. YARDIMCISI MUĞLA'DAYDI

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın Muğla programı dolu dolu geçti. Referandumun yakın zamanda olacağını vurgulayan Ataş, Muğla hakkında da önemli konulara değindi.

27 Kasım 2016 Pazar 16:56 < MUGLATURK TV

Muğlatürk mikrofonlarına konuşan Ataş'ın konuşmasından satırbaşları şöyle;

"MUĞLA ARTIK AKPARTİ'Yİ İSTİYOR"
Muğla'nın ilçelerini çok beğendim, çok memnun oldum. Teşlikatlar da çok heyecanlı ve güzel çalışıyor. Dalamanda yeni ilçe binamızı açtık. İnanıyorum ki muğla'da ak parti anlamında çok güzel şeyler olacak, geleceğe dair emin adımlarla yürüyorlar.  Muğla'yı bu sefer Ak partili belediyeye kavuşturacağız, ben buna inanıyorum. Artık Muğlalıların da Akparti belediyesini istediğini açıkça görüyorum.

"SİYASET MASA BAŞINDA PLANLANIR, SAHADA UYGULANIR"
Muğla genelinde 13 ilçemizde, ulaşılmayan seçmen kalmaması lazım. Eğer herkese ulaşırsak, siyaset sahada yapılmış olur. Gitmediğiniz yer sizin değildir. Türkiye darbe girişimi gerçekleşseydi, türkiye işgal edilecekti. Şu an Türkiye bütün terör örgütleriyle savaşıyor. Biz ülkemize sahip çıkmamız lazım, o yüzden hepimizin üzerinde sorumluluklar var. 

"MUĞLA GEREKEN HİZMETİ ALAMIYOR"
Ankara'da ve İstanbul'daki belediye hizmetlerine baksınlar ve Muğla'da yapılan hizmetlerle karşılaştırsınlar. İzmir'deki seçmenler bile izmir köy olmaktan kurtulamadı diyor. Oturup düşünmek lazım, neden İzmir bir Ankara kadar hizmet alamıyor. Kaldı ki İzmir'deki hizmetlerin çoğunu hükümet yapıyor. O zaman verin Akpartili belediyeye, kurtulun. Muğla'yada aynı şeyi söylüyorum. Akpartiye verin oyunuzu, kurtulun, diyorum. 

"REFERANDUM YAKINDIR"
Türkiye'nin referanduma ve hızlı karar vermesine ihtiyacı var. Bu süreçte sapmaması gerekiyor, Türkiye'nin başka dostu olmadığını gördük. Hepsi işbirliği yapıp bizi yalnızlaştırmaya çalışıyor, demokratık olmayan yollarla bizi baskı altında tutmaya çalışıyorlar. Türkiye'de istikrarın bozulmaması için başkanlık sistemi elzemdir. Önümüzdeki günlerde milletimizin istediği olacak. Mhp bu süreçte yapılacak değişikliğe olumlu katkı sağlayacaklarını beyan etmişlerdir, umarım ki Chp'de pozitif yönde cevap verir. Akpartinin teklifini kabul etmiyorlarsa, kendi tekliflerini yapsınlar, onları da değerlendirelim. 
 
2121 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Alı organ - 28 Kasım 2016 Pazartesi 19:56
    Mugla siyaseti etkili bir şekilde ele alınıp CHP nin elinden kurtarılmalıdır